پیلوکس

Nivo Atakoy / نیوو آتاکوی

پروژه Nivo Ataköy استانبول

اهالی قدیم آتاکوی می دانند. آتاکوی یک تصویر متمایز از زندگی است. آتاکوی منطقه ای است که در آن انسانها به کیفیت زندگی اهمیت می دهند.

تصویر زندگی مدرن شهری در این منطقه آرام از استانبول پا به عرصه وجود می گذارد.

مجتمع مسکونی نیوو آتاکوی استانبول برای پاسخ دادن به گرایشات زندگی روز و انتظارات آینده محله آتاکوی را انتخاب می کند. Nivo Ataköy بخاطر بوجودآوردن تفرجگاهی آرام در این زندگی شلوغ و پرمشغله شهری طراحی شد.

این پروژه بدلیل دوستدار محیط زیست بودن، 30% صرفه جویی در مصرف آب و انرژی، کیفیت هوای فضاهای داخلی، کنترل دما و رطوبت، استفاده از نور طبیعی و مدیریت پسماند توانست گواهی LEEDS GOLD را از طرف شورای ساختمان سبز آمریکا دریافت کند.

Nivo Ataköy با فهم معماری برتر، چشم انداز فوق العاده و فضاهای سبزش نمونه ای از رعایت استانداردهای بین المللی در امر ساختمان سازی را بیان می کند.

مجتمع مسکونی نیوو آتاکوی با فضای باز و دلنشینی که در قلب پروژه دارد و همچنین مغازه ها، رستوران و کافه هایش اهالی منطقه را بعنوان مکانی جذاب و مفرح به سوی خود جذب می کند.

الان نوبت شماست که با Nivo Ataköy به زندگی که استحقاق آن را دارید برسید و از اهالی آتاکوی شوید.

مجتمع مسکونی نیوو آتاکوی در قسمت اروپایی استانبول منطقه باکیرکوی محله آتاکوی در عرصه ای به مساحت 12800 مترمربع شامل 314 واحد مسکونی و 73 واحد تجاری احداث شده است.

این پروژه در دو بلوک 17 طبقه بنا شده که سه طبقه زیرین آن واحدهای تجاری و بقیه طبقات آن واحدهای مسکونی می باشند و دارای 3500 مترمربع فضای سبز و 800 مترمربع امکانات رفاهی است. تیپ واحدهای مسکونی بصورت یک خوابه 52 الی 84 مترمربع و دو خوابه 104 و 145 مترمربع می باشد .

این پروژه نتیجه 25 سال تجربه شرکت Cathay Group با مشارکت شرکت Liderlik Development میباشد.

اتوبان E5 و خطوط مترو و متروبوس (اتوبوس سریع السیر شهری) در فاصله خیلی نزدیک از پروژه قرار دارند و دسترسی آسان و راحتی را برای ارتباط شما با سایر نقاط استانبول فراهم می آورند.

این پروژه در حد فاصل مرکز خرید Avm Airport و Avrupa Residens قرار دارد و موقعیت خوبی از لحاظ سرمایه گذاری دارد و پیش بینی می شود در آینده ای نزدیک حداقل 50 درصد ارزش افزوده داشته باشد.

Nivo Ataköy از پروژه های محبوب استانبول می باشد که علاوه بر اینکه خریدارانی از ایران و کشورهای حوزه خلیج فارس داشته خریدارانی را هم از کشورهای چین، انگلستان و روسیه به خود جذب کرده است.

ویژگیها و امکانات مجتمع مسکونی نیوو آتاکوی بشرح زیر می باشد:

سونا، سالن بدنسازی مجهز، مرکز خرید، نگهبانی، دوربین مداربسته، پارکینگ سرپوشیده، مخزن ذخیره آب، سیستم تقویت فشار آب، برق اضطراری، آسانسور، سیستم گرمایش مرکزی (هر واحد نسبت به میزان آبگرم مصرفی سهم خود را پرداخت می کند)، سیستم ورود بصورت کارتی، آیفون تصویری، فضای سبز، محوطه بازی بچه ها، سالن بیلیارد، کافه و رستوران، سالن میهمانی و پارتی ویژه ساکنین، سالن ماساژ، استخر مخصوص کودکان، زمین تنیس، استخر سرپوشیده، آشپزخانه اپن، کابین دوش، کابل کشی سیستم آنتن مرکزی و اینترنت مرکزی، چهارعدد آسانسور و آسانسور آتش نشانی.

سیستم عایق بندی صوتی و حرارتی در پروژه اجرا شده، سازه مقاوم در برابر زلزله طراحی و کلیه آزمایشات کنترل کیفی مراحل ساخت و همچنین آزمایش مکانیک خاک در پروژه صورت گرفته است.

محدوده قیمت واحدها

واحد یک خواب

بزودی

واحد دو خواب

بزودی

واحد سه خواب

بزودی

امکانات مجموعه
 • فرودگاه جدید استانبول - 30K
 • کافه رستوران
 • نگهبانی 24ساعته
 • زمین ورزش
 • ایستگاه مترو - 500m
 • پارکینگ
 • محل بازی کودکان
 • مسیر پیاده روی
 • ایستگاه اتوبوس - 300m
 • مرکز خرید
 • اتوبان اصلی - 300m
 • ساحل - 4km
Open chat
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.
Powered by