پیلوکس

محله زکریاکوی

Zekeriyaköy, İstanbul

محله زکریاکوی جزوی از منطقه ساری یر می باشد. نگاهی به امار این محله می پردازیم.

قیمت مسکن برای فروش در منطقه ساری یر برای فروش در ماه گذشته با افزایش 0.5٪ روبرو بوده است. در حالیکه متوسط قیمت مسکن در محله ساری یر 9522لیر در هر مترمربع بوده است.
بر این اساس، قیمت میانگین یک خانه 100 متر مربع در محله ساری یر در گزارش املاک و مستغلات 2018 ، بین 690.000 لیر و 1.150.000 لیر بود.

قیمت فروش هر مربع در سنوات گذشته (bin = هزار)

1.93%

تغییر قیمت نسب به سه ماه قبل

14.4%

تغییر قیمت نسب به سه سال قبل

71%

تغییر قیمت نسب به پنج سال قبل

سطح وضعیت اقتصادی

+A براساس تراکم، سطح رفاه، حمل و نقل، رضایت از زندگی و ...

سن افراد

50درصد زیر 34سال - 18درصد بالای 55سال

سطح تحصیلات

25درصد تحصیلات دانشگاهی - 25درصد دبیرستان

زکریاکوی منطقه ای است آرام، زیبا و سرسبز که در میان جنگل های شمال قسمت اروپایی استانبول واقع شده است.

محله زکریاکوی یک از قدیمی ترین روستاهای استانبول می باشد که در همسایگی مناطق باحچه کوی، مادن، اسکومورکوی، دمیرجی کوی و روملی فنر است.

این منطقه سرسبز در دل جنگل واقع شده و شبیه منطقه کلاردشت در استان مازندران می باشد. زکریاکوی مشابه یک روستای زنده و فعال و در عین حال مانند یک شهر شیک و لوکس می باشد.

برای کسانی که خواهان یک زندگی آرام در دامان طبیعت می باشند زکریاکوی جای بسیار مناسبی است که هم زندگی در دامن طبیعت و جنگل را تجربه می کنید و هم پاسخگوی نیازهای شهری است.

بافت این منطقه بصورت ویلایی می باشد و در آن ویلاهای شخصی و شهرک های ویلایی متعددی موجود است. نزدیکی این منطقه به مراکز تجاری استانبول از جمله ماسلاک و لونت توجه بسیاری از تجار و صاحبان شرکتها را به خود جلب کرده است.

یکی دیگر از مزایای خوب زکریاکوی فاصله نزدیک از فرودگاه جدید استانبول می باشد. فرودگاه جدید در فاصله 20 دقیقه ای از زکریاکوی واقع شده و شما براحتی می توانید این فاصله را بدون ترافیک طی کنید.

ساکنین این منطقه را تجار، افراد دارای تمکن مالی بالا و ثروتمندان استانبول، افراد مشهور و اتباع خارجی از کشورهای اروپای غربی که دارای موقعیت بالای اجتماعی هستند و وضع مالی خوبی دارند تشکیل می دهند. بعضی از این افراد بصورت دائم و بعضی دیگر بصورت موقت و فقط آخر هفته ها و تعطیلات در این ویلاها و شهرک ها سکونت دارند.

در زکریاکوی همه نوع امکانات زندگی فراهم است. فروشگاههای بزرگی مثل میگروس و کارفور در آن شعبه دارند. چندین مدرسه و مجتمع آموزشی و ورزشی خوب در آن وجود دارند و کافه رستورانهای خوبی مثل استارباکس در زکریاکوی است. همچنین بیمارستان آجی بادم که یکی از بهترین بیمارستان های ترکیه است در زکریاکوی شعبه دارد.

از مزایای دیگر زکریاکوی می توان به این اشاره کرد که اکثر ویلاهای زکریاکوی در داخل شهرک است و این شهرک ها دارای امکانات عمومی از قبیل نگهبانی، دوربین مداربسته، استخر و مجموعه ورزشی می باشد وشما زندگی خوبی همراه با آرامش و آسایش در این مجموعه ها تجربه خواهید کرد.

زکریاکوی در نزدیکی ساحل کلیوس و دریای سیاه قرار دارد و دارای آب و هوای بسیار مطبوع و خوبی می باشد. ساحل کلیوس بهترین و لوکس ترین ساحل استانبول می باشد که در آن پلاژها، کافه رستورانها و بارهای خیلی خوبی می باشد و محل مناسبی برای تفریح و سرگرمی می باشد. فاصله زکریاکوی تا ساحل کلیوس در حدود ده دقیقه است. همچنین پارک جنگل بلگراد که یکی از زیباترین پارک های استانبول است و مکان مناسبی برای گشت و گذار، پیاده روی و پیک نیک کردن است در فاصله پنج دقیقه ای از زکریاکوی قرار دارد.

در کل زکریاکوی محلی بسیار زیبا، آرام، خوش آب و هوا و در دامن طبیعت می باشد که همه نوع امکانات زندگی شهری و تفریحات در آن فراهم است و بدلیل نزدیکی به پل سوم و اتوبان دسترسی خوبی به نقاط دیگر استانبول دارد. همچنین در فاصله نزدیک از فرودگاه جدید استانبول قرار گرفته و قیمت ملک های واقع در آن در حال رشد است و مناسب سرمایه گذاری نیز می باشد.

ما به شما که بدنبال خرید خانه ویلایی در یک محله خوب استانبول هستید زکریاکوی را توصیه می کنیم.

تصاویری از محله زکریاکوی
قیمت متوسط واحدهای ویلایی در زکریاکوی استانبول

قیمت متوسط واحد ویلایی سه خواب در محله زکریاکوی بین 500 الی 700هزار دلار

قیمت متوسط واحد ویلایی چهار خواب در محله زکریاکوی بین 800 الی 1میلیون دلار

قیمت متوسط واحد ویلایی پنج خواب در محله زکریاکوی بین 1میلیون دلار الی 1.5میلیون دلار

قیمت متوسط واحد ویلایی پنج خواب به بالا  در محله زکریاکوی بین 1.5 میلیون دلار الی 4میلیون دلار میباشد.

پروژه های مسکونی موجود

selcuklu-vadi

selcuklu vadi / سلجوکلو وادی İstanbul Anadolu / Atasehir این پروژه در شمال قسمت آسیایی استانبول در …

Read More

nlogo-istanbul

NLOGO istanbul / ان لوگو استانبول İstanbul Avrupa / Esenyourt مجتمع مسکونی تجاری Nlogo istanbul در بخش اروپایی …

Read More

and-pastel

AND PASTEL / اند پاستل İstanbul Anadolu / Kartalپروژه AND PASTEL یک مجتمع مسکونی و تجاری …

Read More
Open chat
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.
Powered by