پیلوکس

سایت خرید ملک در استانبول

سلام به همه عزیزان و هم میهنان گرامی

معرفی سایت خرید ملک در استانبول به زبان فارسی

سایت پیلوکس یک سایت معرفی استانبول به دوستانی هست که قصد خرید ملک در استانبول را دارند. ما در این سایت به معرفی محله های استانبول جهت زندگی می پردازیم و شما را با این مناطق آشنا می کنیم تا با دید باز نسبت به خرید و سرمایه گذاری در ترکیه نمایید.

همانطور که اطلاع دارید، شما میتوانید با خرید ملک در ترکیه، اقامت ترکیه را دریافت نمایید. اگر مبلغ سرمایه گذاری شما بیش از 250هزار دلار باشد شما میتوانید شهروندی و اقامت دائم ترکیه را دریافت کنید.

به دلیل عدم آشنایی برخی از دوستان با استانبول، اقدام به خرید خانه هایی در ترکیه میکنند که ارزش ملک در آن منطقه پایین است و قیمت اکثر واحد ها بسیار کم است.

ما مشاوره و راهنمایی های بسیار سودمندی به شما ارائه میدهیم و اگر قصد خرید خانه در استانبول را دارید میتوانید از خدمات ما استفاده کنید.

همچنین توصیه میکنیم که مراقبت افراد سودجو باشید. سراغ افرادی بروید که جا و مکانی برای این منظور داشته باشند. مشاهده شده است که افراد به عنوان مشاورین املاک در شبکه های مجازی و اینترنت اقدام به تبلیغات خانه هایی ارزان میکنند در حالیکه خود دفتر یا شرکت رسمی ثبت شده در ترکیه ندارند و مشکلاتی را برای هم میهنان بوجود آورده اند.

ما یک موسسه حقوقی و رسمی ثبت شده در ترکیه هستیم و دارای مشاورین و کلای مجرب ترک می باشیم. دفتر ما در بهترین منطقه استانبول، یعنی خیابان بغداد جادسی که یکی از لوکس ترین مناطق ترکیه هست، قرار دارد.

شما میتوانید با مراجعه حضوری به دفتر ما، از خدمات ما استفاده نمایید.

ما سعی کردیم پروژه های مسکونی استانبول را به شما معرفی کنیم. همراه با اطلاعات و تصاویر و امکاناتی که دارند و همچنین در کدام منطقه هستند و شرایط منطقه به چه صورت هست. اطلاعاتی در مورد محله ها کسب کنید و …

ما اطلاعات هر پروژه ای را وارد سایت نخواهیم کرد. فقط پروژه هایی که ارزش سرمایه گذاری در آن هست.

دیدگاه‌تان را بنویسید:

Open chat
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.
Powered by