پیلوکس

افتتاح حساب بانکی در ترکیه

دریافت دبیت کارت و کردیت کارت بین المللی

افتتاح حساب رسمی بنام متقاضی در بانک های ترکیه . بدون داشتن کارت اقامت ترکیه . انتقال وجه از تمامی صرافی های ایران و حساب های بین المللی در سراسر جهان به حساب لیر، دلار و یا یوریی

بدون نیاز به اقامت ترکیه، صاحب حساب بانکی بین المللی شوید

در کمتر از 1 روز، صاحب حساب بانکی بین المللی کاملا قانونی در ترکیه شوید. 

علاوه بر دریافت Debit Card ما برای شما Credit Card نیز دریافت میکنیم

مراحل افتتاح حساب در ترکیه

مرحله اول: تماس با پیلوکس و هماهنگی جهت حضور در دفتر استانبول

مرحله دوم: مراجعه به دفتر به همراه پاسپورت با اعتبار حداقل شش ماه

مرحله سوم: مراجعه به همراه کارشناس ما به اداره مالیاتی جهت دریافت کد مالیاتی

مرحله چهارم: مراجعه به شعبه بانک و ارائه مدارک و افتتاح حساب در حضور شما و به نام شما

مرحله پنجم: صدور debit card و credit card 

کارت اعتباری (Credit Card) اصطلاحاً به سری کارتهائی اطلاق می گردد که شخص با توجه به میزان اعتباری که بانک صادر کننده کارت به او داده ، بدون داشتن موجودی امکان برداشت از حساب خود ( تا سقف اعتبار ) را دارد و پس از مدت معینی بدون هیچ گونه کارمزدی بدهی خود را به بانک پرداخت می نماید.

کارت اعتباری (Credit Card) یک کارت پلاستیکی است که روی آن نام دارنده و شماره کارت بصورت برجسته حک شده است و در پشت آن نیز یک نوار مغناطیسی تیره رنگ وجود دارد که حاوی برخی اطلاعات از مالک کارت اعتباری و همچنین مشخصات حساب و … است.

بطور معمول کارت های اعتباری دارای شماره ای 16 رقمی هستند که منحصر به فرد بوده و اطلاعاتی نظیر بانک صادرکننده و … را می توان از آن استخراج کرد. از کارت های اعتباری هم می توان بصورت فیزیکی استفاده کرد مانند خرید از فروشگاه های دارای دستگاه کارت خوان (POS) و هم بصورت مجازی و اینترنتی.

در کارتهای اعتباری بین المللی بانک اعتباری را برای شما در نظر میگیرد و شما میتوانید تا سقف آن اعتبار خرید کنید بدون آنکه دیناری در حساب خود پول داشته باشید. در صورتیکه در کارتهای شارژی (Debit) که امروزه در ایران توسط بانکها در اختیار افراد قرار گرفته است حتما باید معادل مبلغی که میخواهید خرید کنید در حساب خود پول داشته باشید.

تقسیط هزینه خرید یک کالا
محافظت از خرید خود با امکان بازگشت وجه
قرض گرفتن رایگان پول
تخفیف روی خرید ها
دریافت اعتبار مالی
استفاده کارت در تمامی کشورها

میزان و سقف اعتباری که به هر شخص داده می‌شود بستگی زیادی به درآمد و توان بازپرداخت وی دارد. پس از تعیین اعتبار می‌تواند از محل این اعتبار، کالا و خدمات مورد نظر را خریداری کرده و در هنگام سر رسید آن را یکجا یا به صورت اقساط، باز پرداخت نماید.

تقریباً در اکثر نقاط جهان، افراد اعتبار سنجی شده و با مشخص شدن اعتبار هر شخص، کارت اعتباریش دارای سقف اعتبار معینی خواهد بود که کمترین ریسک عدم بازپرداخت را دارد.

کارتهای اعتباری به دلیل ماهیت آنها، دارای کاربران و متقاضیان ویژهٔ خود است، در بسیاری کشورهای متمدن و توسعه یافته تمامی افراد بزرگسال دارای کارت اعتباری هستند.

در کشورهای پیشرفته دنیا، مصرف‌کنندگان کارت اعتباری چنین حساسیتی را به خوبی درک کرده و این اعتبار را حفظ می‌کنند چراکه این سیستم‌های مالی عمدتاً به هم متصل هستند، اگر فردی از یکی از این سیستم‌ها استفاده کرده باشد، در تمامی نقاط دنیا می‌توان اعتبار فرد را سنجید و در شبکهٔ پولی دارای سابقه خواهد ماند.

با داشتن Credit Card می‌توانید از تمامی فروشگاه های مجازی (اینترنتی) و فروشگاه های فیزیکی سراسر جهان که از کارت اعتباری شما برای خرید پشتیبانی می‌کنند، خرید کنید. از جمله مشهورترین و البته معتبرترین ارائه دهندگان Credit Card می‌توان به کمپانی های Visa, MasterCard, American Express, Discover و PayPal اشاره کرد.

در بسیاری از كشورها مردم برای خرید از فروشگاه و سوپرماركت گرفته تا پمپ بنزین از كارت اعتباری استفاده می كنند. در کشورهایی که کارت اعتباری جا افتاده کارت اعتباری مانند شناسنامه است. چنان كه می توان با ارائه شماره كارت اعتباری خود به یك هتل در آن هتل اتاق رزرو كرد. قوانین مربوط به نحوه استفاده از این كارت ها هم بسیار مشخص و محكمند. به طوری كه اگر فردی با شماره كارت اعتباری اتاقی را در هتل رزرو كند و در موعد مقرر به هتل نرود، قانون به صاحب هتل حق می دهد از حساب او برداشت كند و اگر مشتری قرارداد را به موقع فسخ كند و هتل دار به ناحق پول را از حساب او برداشت كرده باشد، قانون حق را به مشتری می دهد.

همچنین در این كشورها افراد از طریق اینترنت كار بورس و تجارت انجام می دهند. همه اینها مستلزم سیستم های امنیتی پیشرفته است كه در آنها هم بانك ها و هم دولت شركت دارند و سیستم اینترنتی به اندازه ای امن می شود كه افراد با خیال راحت تجارت می كنند. همین طور سیستم های بیمه ای به قدری قوی است كه اگر فردی توانست خرابكاری و سوء استفاده كند، ضررهای افراد دیگر جبران می شود.

به این ترتیب بالا رفتن ضریب امنیتی برای حفظ اطلاعات كارت های اعتباری ضروری است. این موضوع اعتماد مردم را برای استفاده از كارت های اعتباری به ویژه در تجارت الكترونیك بالا می برد.

هر چند كه به كارگیری کارت اعتباری در همه جا و همه وقت، دقت و عزم زیادی می طلبد ولی مزایای استفاده از كارت های اعتباری به حدی زیاد است كه به مشكلات گسترش دادن آن می ارزد.

این مزایا به قدری زیاد بوده است كه از دهه ۱۹۲۰ شركت های خصوصی مثل هتل ها و شركت های نفتی آمریكایی مشتریانشان را به استفاده از كارت اعتباری تشویق می كردند و بعد از جنگ جهانی دوم نیز سادگی استفاده از این كارت ها به استفاده از آنها بعدی جهانی داد.

اما برای کاربران ایرانی تهیه و استفاده از Credit Card به عنوان یک روش پرداخت بین المللی کار دشوار و البته هزینه بری است. بنابراین برای کاربرانی که با پرداخت های بین المللی و ارزی سر و کار دارند پیشنهاد بهتری داریم.

  • پاسپورت معتبر با حداقل شش ماه اعتبار
  • کد مالیاتی از دولت ترکیه
  • آدرس منزل یا محل کار معتبر در ترکیه
  • شماره همراه معتبر در ترکیه

برای افتتاح حساب کافیست به آدرس موسسه ما در استانبول مراجعه نمایید. ما از طریق اعتباری که در شعب منتخب داریم میتوانیم در یک ساعت برای شما حساب رسمی لیر، دلار و یورو باز کنیم. که به واسطه آن میتوانید دبیت کارت همان لحظه دریافت کنید.

جهت دریافت کردید کارت که خیلی معتبرتر از دبیت کارت هست یک هفته زمان لازم است.

مدت اعتبار حساب مادام العمر می باشد. کارت های صادر شده از طرف بانک 8ساله می باشد و پس از اتمام اعتبار دوباره می توانید تمدید نمایید.

شما میتوانید از طریق تمامی صرافی های ایران به این حساب وجه لیر، دلار و یا یورو واریز نمایید.

همچنین انتقال وجه از تمامی حساب ها در کل دنیا میسر می باشد. کافیست به فرد واریز کننده شماره حساب و یا IBAN خود را ارائه دهید.

 

شما با افتتاح حساب بنام خود میتوانید کارت نقدی فیزیکی (Debit card) دریافت کنید که می توانید از تمامی فروشگاه ها و سایت های ترکی خرید کنید.

همچنین یک کارت فیزیکی اعتباری (Credit card) دریافت میکنید که در تمامی جهان میتوانید از آن استفاده کنید و به تمامی دستگاه های عابربانک و پوزهای تمامی فروشگاه ها و سایت های اینترنتی متصل است.

همزمان با افتتاح حساب شما موبایل بانک و اینترنت بانک دریافت میکنید که میتوانید از این طریق تمامی خدمات بانکی را انجام دهید.

توصیه ها:

1- به هیچ عنوان اقدام به افتتاح حساب بدون حضور متقاضی در بانک نکنید.
2- افتتاح حساب های مجازی و دریافت کارت های مجازی واقعی نیستند و پس از مدتی بلاک می شوند.
3- از دریافت کارت های مجازی و حتی کارت های فیزیکی به نام متقاضی خودداری کنید.(دستگاه چاپ و حک اسم بر روی کارت ارزان هست)
4- حسابی معتبر است که فرد شخصا به بانک مراجعه کرده و اقدام به افتتاح حساب نموده است.

مراقبت کلاهبردارانی که اقدام به تبلیغ این گونه حساب ها میکنند، باشید.

Open chat
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.
Powered by